الریان به گزینه پرسپولیس پیشنهاد جدید داد، ستاره پرسپولیسی با یحیی صحبت کرد

به گزارش وبلاگ اهواز فان، لورن بلان سرمربی سرشناس فرانسوی علاقه زیادی دارد تا مدافع ملی پوش ایرانی خود را برای فصل آینده هم در ترکیب خود حفظ کند.

الریان به گزینه پرسپولیس پیشنهاد جدید داد، ستاره پرسپولیسی با یحیی صحبت کرد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اهواز فان، شجاع خلیل زاده در دوران حضورش در پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشت و محبوبیت فوق العاده ای بین پرسپولیسی ها بدست آورد. اما شجاع قبل از شروع فصل جدید بعد از چند فصل، ساز جدایی کوک کرد و از پرسپولیس جدا شد.

بدون شک یکی از جنجالی ترین ترانسفرهای سال های اخیر فوتبال ایران جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس و رفتنش به فوتبال قطر و باشگاه الریان بود.

شجاع که در پرسپولیس بسیار محبوب بود بعد از رسیدن این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا به دلیل اختلاف با رسول پناه و در اعتراض به بالا نبردن مبلغ قراردادش پرسپولیس را ترک کرد.

بعد از جدایی شجاع از پرسپولیس ورق برگشت و خیلی از طرفداران این تیم از رفتن مهره تاثیرگذار تیمشان و البته نحوه جدایی اش ناراحت و عصبانی شدند.

آن ها هرچند رسول پناه را مقصر اصلی جدایی شجاع می دانند ولی اصلا از مدافع مازنی تیمشان انتظار نداشتند پرسپولیس را قبل از فینال لیگ قهرمانان ترک کند.

با وجود اینکه شجاع شرایط خوبی در قطر دارد و مهره فیکس تیمش به حساب می آید ولی همه می دانند او علاقه دارد به پرسپولیس برشود.

درست چند روز مانده به شروع سال جدید بود که شجاع به بعضی از دوستان نزدیکش مثل شیث رضایی گفت می خواهد به پرسپولیس برشود و فصل آینده دوباره پیراهن این تیم را برتن کند.

خلیل زاده یک فصل دیگر با الریان قرارداد دارد و برای جدایی باید رضایت مدیران این تیم را بگیرد.

در لیگ قهرمانان آسیا سرنوشت نه تنها پرسپولیس و شجاع را در یک گروه قرارداد بلکه هتل محل اقامت آنها هم در هند یکی بود و بارها شجاع دوستان و همبازیان خودش در پرسپولیس را دیدار کرد.

از ما نشنیده بگیرید ولی شنیدیم در هند حتی شجاع با یحیی گل محمدی هم دیدار داشت و صحبت هایی مبنی بر توافق آنها برای فصل آینده به گوش می رسد.

یحیی علاقه زیادی به شجاع دارد و یکی از گزینه های او در فصل جابجایی خواهد بود.

در کنار این موضوع از قطر هم خبر می رسد لورن بلان سرمربی مطرح الریان به مدیران این باشگاه گفته هرطور شده شجاع را برای فصل آینده حفظ نمایند و حتی مدیران الریان پیشنهادی جدید برای تمدید قرارداد مدافع ایرانی خود ارائه نموده اند.

حال باید دید شجاع برای فصل آینده چه تصمیمی خواهد گرفت. آیا به تیم محبوبش برمی شود یا بازی در قطر و دریافت پول های آنچنانی را ترجیح خواهد داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "الریان به گزینه پرسپولیس پیشنهاد جدید داد، ستاره پرسپولیسی با یحیی صحبت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الریان به گزینه پرسپولیس پیشنهاد جدید داد، ستاره پرسپولیسی با یحیی صحبت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید