همایشها و نمایشگاه ها

دانشگاه امیرکبیر پنجمین همایش ملی فناوری نانو را شهریورماه برگزار می کند

پنجمین همایش ملی فناوری نانو 6 تا 9 شهریورماه به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت مجازی برگزار می شود.

7 مرداد 1400

9 مرحله برای تأثیرگذاری بیشتر یادگیری خودتنظیمی

احتمالاً این جمله را شنیده اید که: اگر به یک نفر ماهی بدهید، او یک روز غذا می خورد. اگر به او ماهیگیری یاد بدهید، او یک عمر غذا می خورد. این کلیشه قدیمی تقریباً در همه محافل آموزشی سالهاست دهان به دهان می چرخد اما واقعاً چه عواملی باعث الهام دریافت از افراد...

14 تیر 1400

موسسه استنادی علوم و دانشگاه آزاد کارگاه ملی و بین المللی برگزار می نمایند

نشست مشترک موسسه استنادی علوم (ISC) و پایش علم و فناوری، ISC با دانشگاه آزاد اسلامی با هدف برگزاری چندین کارگاه مختلف ملی و بین المللی در حوزه نشریات و رتبه بندی دانشگاه ها برگزار گردید.

9 تیر 1400

کیم جونگ اون درباره بدترین شرایط در کره شمالی هشدار داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در سخنرانی حزب حاکم این کشور (حزب کارگران) به ارزیابی منفی از اوضاع کنونی کشورش پرداخت.

10 اردیبهشت 1400

خبرنگاران رئیس مجلس پاکستان: متعهد به تقویت ارتباط منطقه ای بزرگ تر هستیم

اسلام آباد - خبرنگاران - رئیس مجلس ملی پاکستان با تاکید بر ادامه مشارکت این کشور با دیگر بازیگران منطقه برای ارتقای صلح و ثبات و مبارزه موثر علیه تروریسم، گفت: اسلام آباد متعهد به اتخاد اقدامات کارآمدتر برای تقویت ارتباطات منطقه ای بزرگتر است.

6 اردیبهشت 1400

خبرنگاران 18 درصد بافت شهری کشور ناکارآمد است

بجنورد- خبرنگاران- عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 18 درصد بافت شهری کشور بافت فرسوده و ناکارآمد است که بیش از 2 هزار و 800 محله را تشکیل می دهد.

1 فروردین 1400

فروش 320هزار نسخه کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

320 هزار و 775 نسخه کتاب در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوی ناشران سراسر کشور به فروش رسید.

4 اسفند 1399

کرونا مانعی بر سر راه تحقق اهداف نظامی آلمان

یک مقام نظامی در آلمان بحران کرونا را عامل فشار بودجه ای شدید بر دولت دانسته و با پیش بینی کاهش بودجه دفاعی از ضرورت بازنگری در تعهدات آلمان نسبت به ناتو سخن گفته است.

21 بهمن 1399

با بهترین هتل های نزدیک برج میلاد آشنا شویم

برج میلاد یکی از مهمترین مراکز در برگزاری نمایشگاه و برخی برنامه هاست و به همین دلیل، در طی برنامه و نمایشگاه ها افراد بسیاری از دیگر شهرها به تهران سفر می کنند. برای آنکه این افراد در نزدیکی این برج سکونت داشته باشند، هتلی که بطور کامل در نزدیکی آن باشد،...

1 آذر 1399

تقلای ترامپ برای فرار از شکست در انتخابات 2020

دونالد ترامپ مردی پیمان شکن که از زمان روی کار آمدن در سِمت رئیس جمهوری آمریکا، به بسیاری از توافقنامه های بین المللی پشت کرده است، اکنون شرایط خود را برای حفظ کرسی کاخ سفید در خطر می بیند.

4 مهر 1399

پیشنهادات دبیر فدراسیون وزنه برداری در جلسه IWF، بیرانوند: به دنبال مشخص روز وزنه برداری و تاسیس موزه هستیم

دبیر فدراسیون وزنه برداری بعد از موافقت اعضای IWF با پیشنهاداتش، از آنها خواست که اجرایی شدن این موارد را در دستور کار قرار دهند.

11 شهریور 1399

خبرنگاران همایش افشای حقوق بشر آمریکایی در گرگان برگزار گشت

گرگان - خبرنگاران - همایش رسانه های انقلاب، بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در گرگان امروز پنجشنبه با حضور اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی استان گلستان برگزار گشت.

6 شهریور 1399

کرونا و سفر مجازی به اعماق ناشناخته درون

خبرنگاران/بوشهر با شیوع ویروس کرونا سبک جدیدی در صنعت گردشگری ظهور یافته و بخش قابل توجهی از افراد جامعه با هدف کسب تجربه و شنیدن ایده های ناب راهی سفر به اعماق ناشناخته درون خود شده اند.

14 مرداد 1399

خبرنگاران دو پادشاه در اقلیم کابل می گنجند؟

تهران- خبرنگاران- ادامه فرایند منازعات سیاسی میان دو نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری در افغانستان هم زمان با طرح کاهش خشونت بین طالبان و آمریکا می تواند افغانستان را به سوی تشدید بی ثباتی سوق دهد.

23 فروردین 1399

آغاز تصویر سال با رونمایی وصیت نامه عباس کیارستمی

هفدهمین دوره نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر در حالی امروز بعدازظهر 2 اسفند ماه در خانه هنرمندان ایران برپا شد که فیلم سوهانک با ایفای نقش زنده یاد عباس کیارستمی که به جای پرسوناژهای فیلم طعم گیلاس بازی کرده است، به نمایش درآمد؛ فیلمی که بهمن...

17 فروردین 1399

دیدگاه دبیرکل ناتو درباره لزوم گفت وگو با روسیه

در شرایطی که رئیس جمهوری فرانسه، تقویت روابط با روسیه را برای اروپا ضروری دانسته، دبیرکل ناتو معتقد است، اعضای این سازمان باید با لحنی محکم با مسکو صحبت نموده و سیاست بازدارندگی و اعمال تحریم ها علیه روسیه ادامه یابد.

12 فروردین 1399